ComfoAir Q 350 TR, ComfoPipe Compact, CPP, warranty, 5 years, family

5-lat-Plus-Gwarancja

Oferujemy Państwu optymalny, kompletny system - tak niezawodny, że mogą Państwo na niego otrzymać dłuższą, 5-letnią gwarancję. To maksimum bezpieczeństwa i jakości bez żadnych dodatkowych kosztów!

Jako świadomi inwestorzy muszą Państwo podejmować wiele ważnych decyzji. W kwestii zapewnienia stałej wymiany i dopływu świeżego powietrza, komfortowa wentylacja pomieszczeń marki Zehnder jest nie tylko rozwiązaniem zdrowym, ale także energooszczędnym.

Potrzebują Państwo systemu charakteryzującego się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością? Zehnder jest producentem, co do którego można mieć pewność, że wszystko - począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po konserwację - będzie przebiegać perfekcyjnie.

 

Oferujemy Państwu optymalny, kompletny system - tak niezawodny, że mogą Państwo na niego otrzymać dłuższą, 5-letnią gwarancję. Nasz program to maksimum bezpieczeństwa i jakości bez żadnych dodatkowych kosztów!

Pięć warunków uzyskania przedłużonej 5-letniej gwarancji:

1. Prawidłowe zaprojektowanie

Po poradach udzielonych przez obsługującego Państwa specjalistę-instalatora następuje prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie systemu komfortowej wentylacji pomieszczeń firmy Zehnder.

 

2. Prawidłowe komponenty systemu

Przedłużona 5-letnia gwarancja obowiązuje tylko dla systemów zbudowanych wyłącznie z komponentów firmy Zehnder.*

* Urządzenia wentylacyjne o wydajności mniejszej niż 800 m3/h, systemy rozdzielania powietrza oraz geotermiczne wymienniki ciepła na podstawie cennika Comfosystems firmy Zehnder.

 

3. Prawidłowy montaż

System komfortowej wentylacji pomieszczeń firmy Zehnder zostaje zainstalowany zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji montażu i obsługi firmy Zehnder.

 

4. Prawidłowe uruchomienie

Uruchomienie zostaje przeprowadzone w sposób możliwy do udokumentowania i zaprotokołowane przez specjalistę-instalatora lub przez serwisantów firmy Zehnder.

 

5. Prawidłowa konserwacja

Przeprowadzane i odnotowywane w książce serwisowej regularne wymiany filtrów i konserwacje systemu zgodnie z „Planem serwisowym dla systemów wentylacyjnych“ firmy Zehnder.

 

Always the best climate, Shooting 2016, mens, woman, planner, planning

Downloads

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapytania ogólne

Przejdź do formularza kontaktowego

Zapytanie serwisowe

Przejdź do formularza kontaktowego
Masz pytania

Skontaktuj się z nami telefonicznie

+48 71 367 64 24