Ponad 700 kolorów i wykończeń Zehnder

Nie zawsze musi być biały. Piękny grzejnik może również stanowić świeży impuls kolorystyczny w projekcie domu lub mieć eleganckie metaliczne wykończenie. Grzejniki Zehnder są dostępne w ponad 700 kolorach i wykończeniach, błyszczących lub matowych.

Kolory jako wyraz Twojej osobowości

Począwszy od wyboru ubrań, a skończywszy na wnętrzu własnego mieszkania –
odpowiednio dobrane kolory pozwalają stworzyć idealną, indywidualną przestrzeń.
Nowa paleta kolorów zapewnia wszystko, co potrzebne, aby idealnie dopasować
kolorystykę grzejników do wystroju wnętrza i dzięki temu doskonale zintegrować je z otoczeniem.

Opracowana wspólnie z ekspertami od kolorów

Podczas przygotowywania koncepcji korzystaliśmy z wiedzy renomowanych ekspertów od trendów kolorystycznych. Przeanalizowaliśmy trendy w sześciu obszarach – architektura, wystrój wnętrz, aranżacja łazienek, styl życia, powierzchnie i materiały – a następnie uwzględniliśmy je w naszej koncepcji, tak aby zaproponować paletę kolorów, która pozostanie atrakcyjna również w przyszłości. Aby stworzyć paletę kolorów, która nigdy nie straci na aktualności, oraz zachować równowagę między okresową modą a trendami długotrwałymi, w oparciu o te kierunki kolorystyczne i mieszkaniowe opracowaliśmy pięć nowoczesnych kolekcji kolorystycznych Zehnder.

Mono Material Concrete

Zastosowanie tylko jednego materiału pozwala uzyskać harmonijny, jednolity wygląd i spokojną przestrzeń – wolną od wizualnych zakłóceń. Surowy beton płynnie przechodzi z wnętrza do strefy zewnętrznej, nadając przestrzeni ciągłość. Ekscentryczny pomarańcz i naturalne odcienie brązu tworzą nowoczesny kontrast. Idealnie komponują się z nimi dodatki wyposażenia wnętrz wykonane ze szczotkowanego metalu.

System kolorów Zehnder

Pozwala doświadczyć nowego świata kolorów z całą swobodą i pobudza wyobraźnię - wyobraźnia staje się rzeczywistością.

Wybierz swój grzejnik dekoracyjny z naszego przeglądu produktów i wyświetl go w kolorach nowego systemu kolorów Zehnder. Wybierz produkt, wypróbuj różne kolory, podejmij decyzję, utwórz arkusz danych ze zdjęciem i szczegółami kolorystycznymi i wydrukuj go. Narzędzie kolorów można znaleźć na stronie produktu w sekcji System kolorów.

Utwórz ulubiony grzejnik z ulubionym kolorem 

Uwaga: W oryginalnych kolorach mogą występować odchylenia (odcień i połysk) wynikające z różnych procesów produkcyjnych.

The Mystical Home

Surowe, naturalne powierzchnie kontrastują z wyrafinowanym wzornictwem. Chropowata faktura betonu w połączeniu z powierzchniami z polerowanego kamienia zapewniają wielozmysłowe doznania. Czerń i ciemne odcienie szarości oraz barwy grafitu i taupe pozwalają nadać wnętrzu mistyczny charakter. Ciemne odcienie niebieskiego i szczotkowany metal pozwalają dodać charakteru monochromatycznym pomieszczeniom. Stonowana paleta kolorów idealnie nadaje się do stworzenia spokojnej przestrzeni, w której można oddać się osobistym rytuałom i odpoczynkowi.

Pięć kolekcji kolorystycznych z wyjątkowym bogactwem barw, które Cię zainspirują!

Mother Earth

Terakota – zarówno jako materiał, jak i jako kolor – pomaga uzyskać wrażenie ciepła i ziemistości. Wysoko pigmentowana terakota i głęboko nasycone, ale wyblakłe od słońca jednolite kolory nadają naturalny, a zarazem wyrafinowany wygląd. Odcienie bawełnianej bieli, ochry, ceglastej czerwieni i brązu tworzą paletę kolorów ziemi. Terakota symbolizuje Ziemię, na której żyjemy, i nasze silne pragnienie, aby ją chronić.

The Sanctuary

Twój dom pełni rolę miejsca odpoczynku i relaksu. Surowe i szczotkowane powierzchnie, różnorodne przeszklenia i naturalne materiały tworzą wyjątkowe przestrzenie, które stają się swojego rodzaju ostoją. Naturalna biel, jasne odcienie brązu i szarości są kluczem do stworzenia przytulnego otoczenia sprzyjającego relaksowi. Szczotkowane metale, takie jak mosiądz, w połączeniu z drewnem zapewniają nowoczesny kontrast. Okrągłe kształty i miękkie faktury łagodzą surowość.

Neo Green

Zielone odcienie pomagają nieco zrównoważyć naszą potrzebę częstego obcowania z naturą. Ściany i podłogi, a także tekstylia i dekoracje nabierają życia w odcieniach zieleni. Delikatna mięta lub łagodny grafit odzwierciedlają naszą tęsknotę za naturalnym środowiskiem. Odcienie nude, jasnego brązu i szarości tworzą atmosferę harmonii i spokoju.

Zehnder World of Colours
Przyszłościowa paleta kolorów dla grzejników
Odkryj świat kolorów z całą jego nieskrępowaną swobodą i pobudź swoją wyobraźnię – fantazja stanie się rzeczywistością. Sprawdź możliwość doboru kolorów na przykładzie grzejnika dekoracyjnego Zehnder Charleston.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapytania ogólne

Przejdź do formularza kontaktowego

Zapytanie serwisowe

Przejdź do formularza kontaktowego
Masz pytania

Skontaktuj się z nami telefonicznie

+48 71 367 64 24