Autoryzowany Instalator Zehnder
Stwórz swój własny styl
Dla przyjemnego uczucia ciepła

Zapewniamy zdrowy klimat wnętrz

Czy wiesz, że 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach? Misją Zehnder jest zapewnienie zdrowego i komfortowego klimatu wnętrz dzięki najwyższej jakości rozwiązaniom. Pomieszczenia mieszkalne są utrzymywane w komfortowej temperaturze dzięki naszym grzejnikom oraz systemom ogrzewania i chłodzenia sufitowego, podczas gdy nasze rozwiązania wentylacyjne pozwalają oddychać świeżym, czystym powietrzem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Twój globalny partner w zakresie klimatu wnętrz

Nasz zespół ekspertów może pochwalić się ponad 120-letnim doświadczeniem, z pasją dąży do utrzymania doskonałości w tej branży. Kochamy to, co robimy i zawsze staramy się zapewnić najlepsze rozwiązania.

Zaufany partner

Zapewniamy naszym klientom usługi dostosowane do ich potrzeb, od planowania do instalacji. Każdego roku szkolimy ponad 25 000 naszych klientów w naszych akademiach. 

Szwajcarska jakość i precyzja

Firma Zehnder została zbudowana na rzetelności i wartościach rodzinnych. Szwajcarska precyzja i jakość, a także konsekwentne dążenie do innowacji zawsze były motorem napędowym naszej działalności. 

Nagradzane innowacje

Ponad 1400 globalnych patentów i zarejestrowanych wzorów jest żywym dowodem naszej nieustającej podróży w kierunku innowacji. 

Ogólnoświatowy zasięg

Działamy w ponad 70 krajach na całym świecie, oferując naszym klientom szeroką gamę produktów, usług i rozwiązań.

Zostań ekspertem
Poznaj naszych specjalistów i zdobądź cenne, profesjonalne informacje.
Akademia Zehnder jest dostępna dla naszych partnerów z całego kraju.
production worker zehnder charleston
O Zehnder

W Zehnder dążymy do poprawy jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie klimatu wnętrz. Firma została założona w 1895 roku w Gränichen w Szwajcarii. Korzenie firmy są głęboko powiązane z duchem przedsiębiorczości rodziny Zehnder...

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapytania ogólne

Przejdź do formularza kontaktowego

Zapytanie serwisowe

Przejdź do formularza kontaktowego
Masz pytania

Skontaktuj się z nami telefonicznie

+48 71 367 64 24