Szkolenia

Indywidualne wymagania i konkretne plany zabudowy, wymagają każdorazowo kompetentnego doradztwa oraz fachowej wiedzy. Świadomość zalet i możliwości danego produktu jest najważniejsza od momentu zamysłu, przez projekt, po realizację koncepcji i montaż. Dlatego marka Zehnder od lat prowadzi szkolenia, zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym, by podzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem, zainspirować do poszukiwania najefektywniejszych rozwiązań i pomóc w rozwiązaniu problemów.

Prowadzone szkolenia obejmują teorię oraz - w razie potrzeby - ćwiczenia praktyczne. Organizowane przez nas seminaria kształtują poglądy na temat palety produktów Zehnder i ich zastosowania dla osiągniecia maksimum funkcjonalności wśród projektantów, instalatorów oraz handlowców, a ciągłe wzbogacanie oferty o nowe produkty z branży grzewczej, wentylacyjnej oraz ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem na adres szkolenia@zehnder.pl oraz z przedstawicielami handlowymi w danym regionie.

Terminarz szkoleń

Akademia Ciepła Zehnder

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkania szkoleniowe poświęcone tematyce ogrzewania, w kontekście zarówno innowacyjności oraz funkcjonalności produktów z tej grupy asortymentowej, ze szczególnym uwzględnieniem zapoznania się z procesem produkcyjnym grzejników w naszym nowoczesnym zakładzie w Bolesławcu. Spotkania zostaną wzbogacone prezentacjami, wizualizacjami oraz wykładami, aby jak najpełniej przybliżyć Państwu tematykę, a także bogate możliwości jakie stwarza Zehnder, jako jeden z czołowych producentów grzejników w Europie.

Terminarz szkoleń:

opublikujemy wkrótce

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wiadomość na adres email sekretariat@zehnder.pl

Terminarz szkoleń:

Akademia Wentylacji Komfortowej 2017

28.02.2017 - 01.03.2017 - Kielce

28.03.2017 - 29.03.2017 - Wrocław

26.04.2017 - 27.04.2017 - Poznań

30.05.2017 - 31.05.2017 - Bielsko Biała

13.06.2017 - 14.06.2017 - Warszawa

29.08.2017 - 30.08.2017 - Gdańsk

19.09.2017 - 20.09.2017 - Kraków

27.09.2017 - 28.09.2017 - Łódź

25.10.2017 - 26.10.2017 - Rzeszów

28.11.2017 - 29.11.2017 - Gliwice

Akademia Wentylacji Komfortowej Zehnder to dwudniowe szkolenie przeznaczone dla instalatorów i projektantów z odpowiednim zakresem wiedzy w technice wentylacyjnej.

W czasie szkolenia uczestnik otrzymuje kompendium wiedzy na temat rozwiązań systemowych firmy Zehnder, w tym w zakresie nowych central wentylacyjnych ComfoAir Q. Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie schematu blokowego systemów, możliwości podłączenia, współpracy dodatkowych komponentów z centralami wentylacyjnymi. Podczas szkolenia uczestnik poznaje zasady doboru wentylacji mechanicznej‚ przepisy,odniesienia do odpowiednich norm oraz wytyczne firmy Zehnder do prawidłowego doboru. Szkolenie przewiduje zajęcia praktyczne z montażu, uruchomienia, regulacji oraz obsługi systemu wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej.

Dzień 1:
- wprowadzenie
- informacje ogólne na temat asortymentu CSY
- wstępne omówienie poszczególnych jednostek wentylacyjnych z asortymentu
- omówienie elementów systemów dystrybucji powietrza wraz z montażem
- budowa oraz zasada działania jednostek ComfoAir

Dzień 2:
- wytyczne do doboru systemu dystrybucji powietrza
- szczegółowe omówienie schematu blokowego, możliwości podłączenia, współpracy dodatkowych komponentów i urządzeń z jednostkami wentylacyjnymi
- omówienie montażu, uruchomienia, regulacji i pomiarów instalacji nawiewno –wywiewnej
- podłączanie dodatkowych urządzeń, ustawianie parametrów, zajęcia praktyczne

 

 

Zehnder Comfosystems – montaż, obsługa i serwis to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla instalatorów z odpowiednim zakresem wiedzy w technice wentylacyjnej. W czasie szkolenia uczestnik poznaje asortyment oraz uczy się montażu, obsługi oraz serwisu systemu wentylacyjnego.

 

Zapisy: szkolenia@zehnder.pl oraz tel. 71 367 64 24

Corocznie firma Zehnder organizuje cykle szkoleniowe poświęcone zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom w zakresie promienników wodnych. Staramy się zapewnić niezwykle ciekawą formę spotkań, która obejmuje pokazy i wizualizacje, a także możliwość obejrzenia próbek produktowych. Będą mogli Państwo poznać produkty przyszłości - innowacyjne pod względem technologicznym, energooszczędne, efektywne, ekologiczne oraz wspaniale zaprojektowane pod kątem designu, umożliwiające elastyczny dobór oraz dopasowanie do każdej aranżacji wnętrza. Zapraszamy do kontaktu na adres szkolenia@zehnder.pl w celu potwierdzenia daty i miejcsa najbliższego szkolenia.