Wyczyść wszystkie filtry

Publikacje

Droga do doskonałości - Zehnder Charleston LaZer Made

Jak powstaje nasz flagowy produkt w tym asortymencie - Zehnder Charleston? Dzięki najnowocześniejszym maszynom wprowadzony został całkowicie zautomatyzowany proces, w którym ogromną rolę odgrywa produkcja z użyciem lasera. Wszelkie innowacje technologiczne zostały zastosowane dla zapewnienia najwyższej jakości produktu, na każdym etapie jego powstawania.

System konwektorów podłogowych Zehnder

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą grzejników kanałowych z konwekcją wymuszoną Terraline Neo. 

Kreatywność nie zna granic – Zehnder Charleston

Za pomocą grzejników można realizować najprzeróżniejsze pomysły architektoniczne, a Zehnder Charleston jest znakomitym przykładem niemal nieograniczonych możliwości w tym zakresie.

Komfortowa wentylacja wnętrz. Rozwiązanie pełne zalet nawet przy ograniczonej powierzchni.

Rozwiązanie do wymagających pomieszczeń mieszkalnych ( niewielka powierzchnia użytkowa ) - nowoczesna jednostka wentylacyjna Zehnder ComfoAir 180.

Świeże powietrze dla Twojego domu i Twojej rodziny

Zapewnienie optymalnych warunków bytowych w domu, wymaga zadbania o właściwy klimat wnętrz, a tym samym o dobre samopoczucie i zdrowie domowników. Jakość powietrza, którym oddychamy, przekłada się bezpośrednio na poziom komfortu życia.

Nowoczesność i elegancja – grzejniki dekoracyjne Zehnder

Zehnder od wielu lat wyznacza trendy w światowym designie i inspiruje do zmian. Marka Zehnder to bowiem specjalista w dziedzinie wzornictwa, a także wizjoner tworzący od lat „perełki” w asortymencie grzejników dekoracyjnych.

Energooszczędne ogrzewanie niskotemperaturowe

Świadomi inwestorzy, chcący w prosty sposób obniżyć koszty zużycia energii, sięgają coraz częściej po nowoczesne rozwiązania grzewcze, oparte na technice kondensacyjnej czy pozyskiwaniu ciepła z odnawialnych źródeł. Modernizacja instalacji grzewczej powinna być jednak skorelowana z doborem grzejników przystosowanych do pracy w systemie niskotemperaturowym.

Przyszłość to energooszczędność!

Dobre samopoczucie, relaks i przyjemność z przebywania w komfortowych warunkach w domu czy w pracy nie muszą być tylko naszym życzeniem. Prawdziwie kompleksowe oraz zaawansowane technicznie systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego Zehnder umożliwiają maksimum energooszczędności i funkcjonalności.

5 praktycznych porad, ułatwiających wybór grzejnika

Masz już dość starych grzejników, które wciąż się zapowietrzają, są mało wydajne i nieszczelne? A może jednocześnie chcesz obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Już czas wymienić je na nowe.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego – komfortowe rozwiązanie dla wymagających.

Dzięki nowoczesnym systemom ogrzewania i chłodzenia promiennikowego firmy Zehnder, możemy zyskać optymalny klimat w pomieszczeniach, zachowując jednocześnie możliwość generowania oszczędności oraz stosując rozwiązania przyjazne środowisku

Zehnder Polska Sp. z o.o.
ul. Kurpiów 14a
52-214 Wrocław

Polska
T +48 71 367 64 24