Ciepło z systemem Zehnder

Zehnder zapewnia ciepło na wiele różnych sposobów. Od dekoracyjnych grzejników łazienkowych i pokojowych, poprzez promienniki sufitowe, aż po pompy ciepła ze zintegrowaną jednostką wentylacyjną. 

Ciepło w domu

„Samo” ogrzewanie w budynkach mieszkalnych już dzisiaj nie wystarczy. Celem jest kompleksowe, energooszczędne rozwiązanie dla optymalnego klimatu w pomieszczeniach.

Od klasycznych dekoracyjnych grzejników łazienkowych i pokojowych, poprzez grzejniki idealnie dostosowane do nowoczesnych systemów grzewczych, po systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń z odzyskiem ciepła do 95%, w firmie Zehnder dostępne są dokładnie przemyślane rozwiązania do nowego budownictwa i budynków poddawanych renowacji. 

Ciepło w pracy

W przypadku ogrzewania dużych obiektów przemysłowych można zaoszczędzić ponad 40% energii – jeżeli zamiast tradycyjnego ogrzewania powietrznego zastosowane zostaną systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego Zehnder. Jest to wynikiem sposobu w jaki oddawana jest energia, dzięki któremu nie jest ogrzewane całe pomieszczenie, a ciepło oddawane jest jedynie w styczności z przedmiotami czy osobami, czyli dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.

Produkty i systemy dedykowane w zakresie ogrzewania

Grzejniki dekoracyjne

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego

Indywidualne, dekoracyjne grzejniki łazienkowe i pokojowe Zehnder pasują do każdego wnętrza. Idealne do nowego budownictwa i budynków poddawanych renowacji.

Ogrzewanie i chłodzenie sufitowe Zehnder zapewnia wysoką wydajność energetyczną. Optymalnie dostosowane do warunków panujących w pomieszczeniu.