Filozofia designu

Styl, klasa, inspiracja

Grzejniki dekoracyjne marki Zehnder kształtują przestrzeń życiową. Stworzone przez renomowanych światowych projektantów form użytkowych, oferują możliwość wyposażenia wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów. Pełen przepychu styl dworski, minimalizm, konwencjonalny styl klasyczny czy przepełniony barwami styl nowoczesny stoją przed nami otworem. 

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, grzejniki dekoracyjne Zehnder dostępne są bowiem w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni. Na indywidualne życzenie wykonujemy także wszelkie formy specjalne: zestawianie pod kątem, gięcie w łuki lub krawędzie pod wybranym kątem.

Zagadnienie nowoczesnego wzornictwa jest mocno osadzone w filozofii koncernu Zehnder. Będąc pionierem branży, w 1980 roku firma wprowadziła pierwszy na świecie grzejnik łazienkowy - Zehnder Universal. Z początkiem lat 90-tych pojawił się grzejnik Zehnder Arcus - pierwszy grzejnik nazwany obiektem do wyposażania wnętrz. Zaprojektowanie grzejnika Zehnder Yucca kilka lat później, zapoczątkowało nową erę – piękny, niebanalny kształt i bezproblemowe, boczne umieszczanie tkanin na grzejniku, który zyskał na funkcjonalności.

Dziś firma Zehnder to specjalista w dziedzinie designu, inspirujemy do poszukiwania nowych niekonwencjonalnych rozwiązań i proponujemy unikatowe oryginalne formy, dbając przy tym o ciągłe rozwijanie kompetencji w zakresie innowacyjnej technologii oraz komfortowego użytkowania. Produkty Zehnder są tak wyjątkowe jak każdy z nas, zapewniają możliwość wyboru indywidualnego, idealnie dopasowanego rozwiązania. W naszym portfolio znajdują się prawdziwe „perełki”, zaprojektowane dla zaspokojenia najbardziej wysublimowanych gustów.

Zehnder Vitalo Spa

Zehnder Vitalo Spa

Zehnder Yucca Asym

Zehnder Yucca Asym

Zehnder Nobis

Zehnder Nobis