09.05.2015

Świeże powietrze dla Twojego domu i Twojej rodziny

  Zapewnienie optymalnych warunków bytowych w domu, wymaga zadbania o właściwy klimat wnętrz, a tym samym o dobre samopoczucie i zdrowie domowników. Jakość powietrza, którym oddychamy, przekłada się bezpośrednio na poziom komfortu życia.

  Komfort przez cały rok

  Wietrzenie pomieszczeń nie jest najlepszym sposobem na dostarczenie świeżego powietrza, zwłaszcza, że generuje olbrzymie straty energii co naraża nas na dodatkowe koszty, a przy tym nie jest efektywne. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie rekuperatorów, które poza znakomitą sprawnością oraz pełną wydajnością jeśli chodzi o wymianę powietrza, pozwalają również na odzysk do 95% ciepła z powietrza usuwanego z budynku i co za tym idzie na konkretne oszczędności.

  Rozwiązania pełne zalet

  Zehnder - producent i marka o ponad 100-letniej tradycji, z 80-letnim doświadczeniem w branży grzewczej, oferujący niezwykle szeroką paletę produktów zapewniających odpowiednią temperaturę i jakość powietrza w pomieszczeniach, jest również wiodącym dostawcą wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli domów firma Zehnder ma w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania w zakresie komfortowej wentylacji powietrza. Centrale rekuperacyjne Zehnder ComfoAir do 550 m3/h, dedykowane dla domów jedno- i wielorodzinnych, znajdują zastosowanie również w mniejszych obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie jednostki wyróżniają się wysokim stopniem odzysku ciepła, cichą pracą oraz prostą obsługą. Opcjonalnie na potrzeby instalacji wentylacyjnej dostępny jest także w ofercie Zehnder gruntowy wymiennik ciepła ComfoFond-L, który wykorzystując energię geotermalną obniża temperaturę zasysanego powietrza latem, a podwyższa zimą.

  Zadbaj o swoich bliskich

  W pomieszczeniach spędzamy więcej niż 70% czasu, dlatego tak ważne jest, by były nieprzerwanie zaopatrywane w czyste i świeże powietrze. Niemniej istotne jest jednoczesne pozbywanie się wilgotnego powietrza a także wszelkich nieprzyjemnych zapachów np. z domowej kuchni czy toalety. W przypadku kontrolowanej wentylacji pomieszczeń nie mamy do czynienia z żadnymi obciążeniami takimi jak zewnętrzny hałas, ponieważ dla uzyskania efektywnej wymiany powietrza nie jest konieczne otwieranie okien. Wyjątkowo łatwa obsługa całego systemu pozwala indywidualnie dopasowywać i regulować ilość napływającego powietrza, poziom temperatury oraz trybu pracy poszczególnych urządzeń. Warto pamiętać, iż w dobie wciąż rosnących kosztów energii możliwość ograniczenia jej zużycia, to niekwestionowana korzyść dla właścicieli nieruchomości. Przyszłościowe rozwiązanie w postaci rekuperatorów Zehnder ComfoAir jest proekologiczne, gdyż pozwala na korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Dlatego stosując tę technologię przyszłości zyskamy nie tylko my i nasz dom, ale też środowisko naturalne. Jednak najważniejszy czynnik to gwarancja inwestycji, która na pewno się zwróci, a przy tym będzie stanowiła zapewnienie komfortu mieszkalnego dla całej rodziny. Nasze dobre samopoczucie oraz zdrowie jest przecież bezcenne.

  Pewność świeżego powietrza

  Firma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń. W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata. Wysokie wymagania stawiane produktom i systemom wentylacji, związanie są ze świadomością konieczności dostarczania usług na najwyższym możliwym poziomie, a jednocześnie z oczekiwaniem by instalowane urządzenia były wydajne i energooszczędne, a także by działały bez zarzutu przez wiele lat. W tym obszarze oferujemy system wyróżniający się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością, spełniający obecne i przyszłe wymagania z zakresu techniki budowlanej. Zehnder to bowiem producent gwarantujący topowe produkty i niezawodny, terminowy serwis. Nasz system komfortowej wentylacji - Comfosystems, to rozwiązanie kompleksowe, na tyle niezawodne, że oferujemy na niego przedłużoną 5-letnią gwarancję

  Zehnder ComfoAir 350

  Zehnder ComfoAir 350

  Systemy polecane przez profesjonalistów

  Systemy polecane przez profesjonalistów

  Zehnder Polska Sp. z o.o.
  ul. Kurpiów 14a
  52-214 Wrocław

  Polska
  T +48 71 367 64 24
  All news